Blog s články na téma půjčky:
Banner – Rychlá půjčka, rychlé nebankovní půjčky bez registru a na směnku

Největší trh půjček na českém internetu:
Bankerat půjčky

Potřebujete peníze a banka před vámi zavřela dveře?

Červen 8th, 2012 by lepidus Leave a reply »

Život je nepředvídatelný a nikdy nevíte, kdy budete potřebovat finanční hotovost. Do finanční tísně se může dostat každý z nás, ať už svou vlastní vinou, nebo cizím přičiněním. Často stačí shoda okolností, jako je autonehoda, nečekaný vyhazov z práce nebo jen rozbitá pračka a rázem se octnete v situaci, kdy vám v peněžence nezbude zhola nic. V takové chvíli je nejlepším řešením půjčka z banky. Bankovní společnosti nabízí velmi atraktivní úvěry, které jsou v mnoha ohledech výhodnější, než půjčky z nebankovního sektoru. Bohužel ne každému banka úvěr povolí. Lidé v zoufalé situaci pak neváhají reagovat na inzeráty typu „Půjčím své peníze.“ Většina z nich zavání podvodem, případně lichvou.

Kam dál, když to v bance nepůjde?

Pokud vám dala banka jasně najevo, že pro ni nejste dostatečně bonitním klientem, nezbude vám, než se obrátit na zmíněný nebankovní sektor. To, že nebankovní úvěry nejsou tak výhodné, jako půjčky v bance však neznamená, že se vždy musí jednat o podvod (jako v případě inzerátů od neznámých věřitelů). I nebankovní půjčka má své světlé stránky, mezi které patří dostupnost a bezproblémové vyřízení. Mezi zdaleka nejpopulárnější úvěrové produkty patří půjčky bez nahlížení do registru. Pakliže jste se nějakým způsobem dostali do databáze dlužníků, nezbude vám, než požádat právě o tento typ půjčky. Zajímá vás, jak lze podobný úvěr získat?

Půjčka pro problémové klienty

Bankovní společnosti si potrpí na klienty s dobrým jménem. Nikdy neposkytnou úvěr někomu, kdo měl v minulosti problémy se splácením úvěru, případně je evidován v registru dlužníků. Důvod je prostý, banky nechtějí riskovat, že jim dlužník přestane úvěr splácet. Nebankovní instituce tyto klienty vyhledávají a nabízí jim již zmíněné půjčky pro osoby v registru dlužníků. Dostupnost a rychlé vyřízení půjčky je však vykoupeno vyššími úroky a RPSN. U těchto typů úvěrů také počítejte s vyšším poplatkem za vyřízení.

Advertisement
Skopírujte a vložte kód níže
Email a IM
WWW kód
Fóra
Nebankovní rychlá půjčka

Napsat komentář

TOPlist

NAVRCHOLU.cz

Půjčím své peníze vám doufám umožní získat přehled v blasti půjček. Pokud potřebujete půjčit a hledáte inzeráty, využijte i tento blog. Inzeráty se vkládají do komentářů k článkům.