Blog s články na téma půjčky:
Banner – Rychlá půjčka, rychlé nebankovní půjčky bez registru a na směnku

Největší trh půjček na českém internetu:
Bankerat půjčky

Půjčím své peníze – inzeráty s tím související

Srpen 1st, 2013 by admin Leave a reply »
Peníze od soukromých osob jsou možná pro mnohé přitažlivější. Možná je lepší věřit, člověku, se kterým se setkáme a sjednáme / podepíšeme s ním směnku a nebo jednoduše smlouvu o půjčce. Na internetu je určitě možné nalézt lidi, kteří tvrdí že půjčí své peníze a také je půjčí, u půjček od soukromých osob je vhodné dávat si opět pozor jaký papír podepisujeme a co je v něm uvedeno. Je třeba souhlasit a podepsat jen to, co jsme ochotni dostát. Podpis je závazek a například věřitele opravňuje po dlužníkovi nesplacené peníze vymáhat podle zákona. Není žádnou velkou výjimkou když věřitel po dlužníkovi v úvěrové smlouvě požaduje za půjčku třeba 30% peněz navíc a vysoké penále i v řádu procent denně z dlužné částky za každý den, kdy není splátka / celá částka splacena. Vše je uvedeno v úvěrové smlouvě a nebo podobném dokumentu, který by se měl pečlivě číst.
Mnoho doporučení a zákonů ohledně půjček je možné najít pohodlně na internetu, pro čtení je potřeba pouze věnovat čas a snahu. Jestliže jste se již rozhodli získat půjčku od soukromé osoby, můžete využít i tento blog k vložení vašeho inzerátu půjčky. Nezapomeňte vepsat vaše kontaktní údaje. Berte však na vědomí, že vaše údaje může vidět každý a mohou vás neustále kontaktovat všelijací lidé. Pro odstranění vašich inzerátů vždy kontaktujte administrátora dané internetové stránky (kontaktní emailovou adresu naleznete zadáním doménového jména např. pujcimsvepenize.info na stránce who.is) svou žádost smazání inzerátu odešlete z emailové adresy kterou jste použili u svého inzerátu – potvrdíte tak, že jste skutečně autorem tohoto inzerátu.
Vhodným způsobem jak se zbavit potřeby půjčení peněz je také minimalizace nákladů na živobytí, například přestěhování se, radikální snížení spotřeby energií, nalezení jiného a nebo dodatečného zaměstnání / brigády. Ne vždy je řešení rychlé. Určitě je také dobré rozmyslet jaké kroky nás dostaly do situace kdy nemáme peníze. Jak v budoucnu dělat správné kroky, které nás o peníze nepřipraví. Pokud by se vám nepodařilo nalézt půjčku od soukromé osoby, zkuste půjčku od firmy. Nebankovní SMS půjčka od Express Credit je rychlá a také jednoduchá k získání. Je dost možné že za půjčku zaplatíte stejně jako za půjčku vlastních peněz.

Advertisement
Skopírujte a vložte kód níže
Email a IM
WWW kód
Fóra
Nebankovní rychlá půjčka

Napsat komentář

TOPlist

NAVRCHOLU.cz

Půjčím své peníze vám doufám umožní získat přehled v blasti půjček. Pokud potřebujete půjčit a hledáte inzeráty, využijte i tento blog. Inzeráty se vkládají do komentářů k článkům.